| Not_7297 a întrebat:

Buna happy. As vrea sa-mi spuneti niste programe cu care pot face filmulete din poze si alte filmulete, iar ca fundal o melodie big grin sau cu care pot decupa o parte dintr-un film happy. Cel mai bun primeste fundita :*. Multumesc big grin.

Răspuns Câştigător
| Mony_4137 a răspuns:

Pentru filmulete din poze si muzica poti sa folosesti programul Windows Movie Maker pe care il ai pe calculator si daca vrei ceva mai special cu mai multe chestii poti incerca Pro Show Gold
Poti sa il descarci de aici:
http://www.shareup.com/ProShow_Gold-download-17596.html

Pentru decupat din filme gasesti aici:
http://www.brothersoft.com/free-video-cut-and-split-42348.html

Si pentru decupat din melodii:
http://download.chip.eu/ro/MP3-Cutter-1.2_1301705.html

9 răspunsuri:
| 123Mee a răspuns:

Windows movie maker.happy

| allleeeee a răspuns:

Windows Movie Maker
Il ai deja in calculator. Dai un Searchwinking.

| PeAcE a răspuns:

ProShow Gold

e foarte bun, ti-l recomand.

| Alex_8736 a răspuns:

Bunabig grin sunt mai multe eu de 2 ani folosesc power point in tot felul de proiecte si imi este de foarte mare ajutor poti sa pui muzica pe funalhappyhappy mai este windows movie maker...si sunt mai multe dar sunt nefolositoare iti recomand power pointhappyhappy:X:X:X sper fundita:*:*:*

| anonima_2498 a răspuns:

Windows moovie maker-este gratis, simplu de folosithappy si eu il foloseschappy
daca nu iti place, baga in google moovie/video editor program si iti da mai multehappy
Fundita?

| yoppzz11 a răspuns:

Movie maker
start-allprogs-windows movie maker
daca nu il ai il gasesti cu un search pe google

| Annie90 a răspuns:

Movie Maker
ProShow Gold
ArcSoft Showbiz Dvd 2

| stick a răspuns:

Windows movie maker, ulead video studio...etc