| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce-mi trebuie ca sa bag cardul in unitate adica eu la tel am cardul mic dar ce-mi trebuie sa pot baga cardul in pc ca sa pot copia pozele de pe card? multumesc pentru raspunsurii funda

9 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Ai nevoie de un card reader (cititor de card).Il gasesti la magazinele de electronice si costa intre 10-20 de lei sau poate si mai putin, depinde de model/firma/calitate. Sper ca am putut sa te ajut.

| vlad_4846 a răspuns:

Banuiesc ca ai un card microsd.iti trebuie un adaptor de carduri.dar sunt 2 tipuri: din asta-http://www.google.ro/......tp?/imgres dar trebuie sa-ti recunoasca pc-ul asa ceva sau din asta pe usb:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| kristy a răspuns:

Desigur PC ul nu are slot pentru card sd[cel pr telefon asa ca trebuie saiti ei un adaptor[te informezi mai bine la magazinul de unde il iei, daca nu ai inteles, dar sa stii ca iti trebuie adaptor]
bafta!
have fun!

| dragossefu a răspuns:

Iti trebuie un cititor de carduri bagi cadu in el si apoi in calculator

| Joker1958 a răspuns:

Pai depinde de tel ca poti sa-ti iei un cablu de datewinking. eu recomand un bluetooth pentru pc si il mai poti folosi daca iti schimbi telu'winking

| Kainon a răspuns:

Nu se poate asa.Instaleaza cablu de date de la telefon si transfera in calculator ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cititor de carduri tongue am si eu happy

| Nora_3448 a răspuns:

Iti trebuie in primul rand un cititor de carduri care il conectezi la calculator prin usb, de obicei, si care arata cam asa: http://cdn.ubergizmo.com/photos/2008/3/can-card-reader.jpg

| Sidonik a răspuns:

Iti trebuie cititor de cardhappysi daca zici ca e mic cardul iti trebuie cititor de card microsd