| ButterflyAny a întrebat:

Cum pot baga pozele din telefon in calculator? Eu nu am cablu USB dar am inteles ca merge si prin cardul de memorie(pe care il am). nu stiu pe unde trebuie sa bag cardul in calculator? ma puteti ajuta? va rog.(fundita)

6 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Sfatul meu du-te la un magazin specializat de PCuri si cumparati un adaptor pentru carduri(adaptorul are intrare USB pentru PC si sclot ca la telefon unde sal bagi). Costa cam 25-30 de lei.
Multa bafta!happy

| carhartt a răspuns:

Ori iti iei un adaptor pentru card, ori Bluetooth happy si trimiti de pe telefon pe calculatorhappy

| Mariusik18 a răspuns (pentru carhartt):

As vrea si eu sa downloadez bluetooth daca puteti dati-mi un link ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau iti poti lua un adaptor de card si atunci poti baga cardul in pc prin mufa de la usb. Il gasesti pe la magazinele de telefoane, de pc si cred ca si pe la astea de electronice. Eu am dat cam 10 lei pe unu acum depinde insa nu sunt asa scumpe

| konon a răspuns:

N-am ce spune dar poti cumpara un cititor de car nu e scump 15 lei bafta

| CosBin a răspuns:

Eu am camera digitala care functioneaza cu acelasi card precum telefonul mobil. Scot cardul din telefon, il pun in camera digitala, si descarc pozele normal. Cardul de memorie nu intra in calculator decat daca ai slot pentru el (din cate stiu, unele laptopuri mai au), daca nu au, "poti improviza".