| Diiiaaa a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum imi pot instala inca o partitie la laptop deoarece eu am una singura (C) si nu e foarte convenabilhee hee

3 răspunsuri:
| Diiiaaa explică:

Si o sa pied ceva date?:S

| SashaB a răspuns:

Pai so lom cu inceputu iti formatezi calculatorul si din singura partitie car o ai faci doua dar prima oara trebuie sa sterti partitia din prezent adicaC sper ca ti-am fost de folos.

| AlexConstantin a răspuns:

Cu partition magic, repartitionezi c: si faci o partitie noua, programul il gasesti cu google pe net. daca esti din iasi poate te ajut personalbig grin