| DanielCoDeX a întrebat:

Buna , as vrea sa stiu cum ma conectez la wirlles la psp-ul meu 1004 versiunea 5.50 GEN-B (FULL) vecinul meu are router si am prins semnalul 65% ,niciodata nu am prins net cu el ajutati-ma . FUNDA +VOT

2 răspunsuri:
| Bomfaier a răspuns:

Nu cumva are parolă pe routerul ăla?

| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Friend, scuze pentru intarziere, dar si eu azi am reusit sa ma conectez. Eu am un psp 2004 si merge asa: acum dau sa caut retele wirlles. In caz ca nu gasesti nici una inseamna ca nu este nici una nu trebuie sa te sperii. Pspul meu a gasit 3 retele. Bun! Acolo unde scrie ceva de securitate, la una imi scrie o aberatie la una imi scrie,, none" iar pe cea dea treia retea nu mi-o citeste. Intri pe cea unde scrie,, none" pentru a naviga pe internet. Daca iti scrie ceva la securitate inseamna ca iti trebuie o parola. Cele care sunt scrise cu un gri deschis sunt cele care nu pot fi citite de PSP. Cam atat iti pot spune. Funda?