| isabelleisabelle a întrebat:

As vrea sa stiu daca cineva care foloseste aplicatia Shmessenger a mai patit sa ii dea "login failed internal server error" pentru yahoo? Eu folosesc aplicatia de cateva luni, dar de dimineata imi da eroare. Este ceva temporar?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Eroarea "Login failed (internal server error)" apare atunci cand yahoo baneaza serverele. Din fericire, astea sunt temporare. Din pacate, sunt cam enervante. Faptul ca lumea tot incearca sa se reconecteze nu face decat sa lungeasca timpul de blocare, deci reconnect ar fi o tampenie. Detalii mai vezi si pe forumul SH
http://www.shmessenger.ro/jforum/posts/list/60/591.page

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Nu cred ca e folositoare si nu e temporar poate a fost virusat de hackeri