| resp3ct a întrebat:

Eroare de pe TPU (500-internal server error). e ceva normal sau o primesc doar eu?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Si mie mi se intampla si trebuie sa click-uiesc de cateva ori ca sa nu-mi mai apara minunatia aia.

12 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mai patesc si eu asa. Cu un refresh se rezolvahappy

| Emena a răspuns:

Si eu primesc. da refresh la pagina

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, si mie mi se intampla acelasi lucru uneori. Tot ce trebuie sa faci pentru a reveni la pagina anterioara trebuie doar sa dai vreo 3 click-uri "inapoi" si revi la pagina dinainte.

| Rukhsandra a răspuns:

Si eu am patit la fel si ies si intru mai tarziu si dispare toata chestia big grin

| Adredemesconf a răspuns:

Bună!
Şi eu păţesc aşa dar nu trebuie decât să dau refresh la pagină.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

E ceva cat se poate de normal. Nu o primesti decat tu.

| Doddel a răspuns:

Toti o primim

| Abcfunny a răspuns:

Si eu o primesc :d

| cioco1tweety a răspuns:

E normal.Si mie mi se inatampla (din pacate).

| IlKvK a răspuns:

Imi apare si mie din cand in cand. Dar momentan functioneaza.winking

| eduard1029 a răspuns:

Tu nu ai atatea erori cate am eu

| Mihai_GeoRge_1991 a răspuns:

Problema nu este de la voi, ci de la website-ul respectiv, scriptul / scripturile pe care ruleaza au bug=uri si din cauza aia va apare aceasta eroare, doar daca isi remediaza problema nu va mai aparea asta