| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu si eu ceva.
O sa imi iau telefon si pe telefonul vezi am pe whatsapp un grup,cand il instalez pe telefonul nou, o sa mai fiu in grupul respectiv?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sigur ca da. Instalezi acelasi cont si pe noul telefon si apoi dezinstalezi de pe vechiul telefon. Oricum, sa-ti faci un backup la telefon pe Everdroid. E mai usor transferul de contacte daca ai mai multe de 250 cat suporta cartela sim.

| anonimg a răspuns:

Da, trebuie să ai grupul si pe noul telefon, deoarece grupul este legat de contul tau si nu de telefon.
Deci oriunde te conectezi vei avea si grupul - fie pe telefon, tableta, pc. Si de oriunde te deconectezi, se va deconecta si grupul.

| DoNeLys a răspuns:

Daca te conectezi cu acelasi cont pe care l-ai folosit la vechiul telefon normal ca o sa ramana si grupul...

| Yuk11 a răspuns:

Daca vreti intrati aici:

Https://chat.whatsapp.com/2ycU88VRVK7BxbvoYXpQTT

*Devil's Home*

_REGULAMENTUL GRUPULUI_

1. Fără reclamă la alte grupuri de pe wapp - kick fară discuţii.```

```2.Nu ai voie sa jignesti un membru/admin - suspendare pe durata de o oră (depinde de gravitate)```

```3. Ceartă moderata - în limita bunului simț.```

```4.Nu aveti voie să schimbaţi numele sau fotografia grupupui fără aprobarea unui admin - kick fără discuții```

```5. Minim 11 ani.```

```6 Membrii care văd reclamă sunt rugaţi să dea tag adiminilor.```

```7. Dacă aveţi probleme pe grup contactați un admin.```

```8. Dacă părăsești grupul nu vei fi adaugat înapoi, dar poți folosi link-ul grupului.```

*_Grup activ incontinuu_*

*_Sper să intraţi și să ne distrăm împreună