| blackheart26 a întrebat:

Buna TPU! Mâine îmi schimb telefonul și am un grup al clasei pe whatsapp, doar ca îmi pun aceeasi cartela in telefon, este posibil când îmi instalez whatsapp sa nu îmi mai apară grupul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma indoiesc ca nu va aparea deoarece whatapp este legat de numarul de telefon. Poti incerca, nu este ca si cum nu iti mai schimbi telefonul daca nu mai apare.

| Myname1233 a răspuns:

Grupul se poate sa nu dispara, dar toate mesajele din el vor disparea