| Dade01 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu unde gasesc ATI Mobility Radeon HD 4200 (RS880M) driver si link download. Merci

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Alegi Desktop sau Notebook Graphics.
Alegi seria, in cazul de fata HD 4xxx
Alegi sistem de operare.

Bafta!

In unele cazuri nu prea functioneaza driverele oficiale de aici si trebuie sa descarci de pe site-ul oficial al producatorului laptop-ului.

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

@roobert95, eu sper ca nu! laughing rolling on the floor

| DjMitZză a răspuns:

Fra', am cautat destul de mult dar tot ce-am gasit e asta, incearca si sa-mi spui daca-ti merge.(sunt mai multe versiuni printre care si aia a ta) Sper ca te-am ajutat. :)

http://drivers.softpedia.com/......ev-B.shtml