| PaulCCraciun a întrebat:

Vreun link de unde pot download-a update-uri pentru ati mobility radeon hd5470 xp 32bit? cel de pe site-ul amd-ului este invechit.

2 răspunsuri:
| andrei2408 a răspuns:

Problema ta e de la directX iti recomand sa il iei pe cel care a aparut acum 2 luni 11 DAi funda?

| PaulCCraciun explică (pentru andrei2408):

Usor cu funda prietene, ce voiai sa spui cu acel "11", adica directX11?, ala nu merge instalat pe xp. Si de unde stii care e problema mea? Update la driver video nu inseamna neaparat directX