| Iuliana_Crisan_1977 a întrebat:

:* Astazi mi-am cumparat niste boxe BooM 1116 si nu merg... sad Ce sa fac? :*
Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Returneaza-le. Daca le-ai luat chiar azi va fi usor sa le returnezi deoarece nu a trecut mult timp. Pune-le in ambalajul initial si mergi cu bonul/chitanta la magazinul de la care le-ai cumparat.

| DrăganOvidiu a răspuns:

Mda... Salut! Verifica boxele la un amic/prieten si verifica-le, daca merg, instaleaza-ti realtek audio driver... Daca nu merg, du-te cu ele de unde le-ai achizitionat si cere inlocuirea/repararea lor. Daca ai garantie, mai bine. Mai asteapta raspunsuri!

| DrăganOvidiu a răspuns:

Ahh...si inca cv, verifica cum ai bagat firele in spatele boxei (are 3 gauri, una de la pc, una pentru boxe si una sa ramana goala pentru casti)incearca acolo mai multe combinatii, astea nu prea vin defecte