| sergiu122 a întrebat:

acum cateva zile am cumparat un subowoofer Serioux HT5100C si imi merg doar doua boxe..am crezut ca restul boxelor sunt stricate si nu merg dar le-am schimbat si merg toate...doar in FL si FR imi merg doar doua boxe daca le mut nu se mai aud deloc.ce trebuie sa fac sa imi mearga toate boxele?

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Vrei sa asculti muzica inregistrata stereo pe sisteme 5.1? Eu iti urez succes. Ai optiunea fill speakers in realtek (ca presupun ca ai placa de sunet integrata) daca vrei sa se auda stereo in 6 incinte - buna combinatie.

| sergiu122 explică (pentru Utilizator1234):

Am rezolvat problema..totul era din telecomanda

| sergiu122 explică (pentru Utilizator1234):

Am rezolvat problema.Totul era din telecomanda