| gl96rzv a întrebat:

Aveam niste aplicatii in iphone care nu imi placeau si le-am dezinstalat...cum as putea sa le sterg din itunes sa nu le mai vad pe acolo?

1 răspuns:
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Nu ai cum, odată ce le-ai descărcat vor fi legate de contul tău iTunes pentru totdeauna, adică vor apărea mereu în lista de aplicații a contului tău, în secțiunea dedicată din App Store, de exemplu. Dacă le-ai descărcat prin PC și îți apar local în aplicația iTunes pe Windows, selectează fișierele de instalare ale aplicațiilor și apasă Delete pentru a le șterge.