| abcd13566 a întrebat:

Azi eram pe net si mi-a aparut o chestie de la chrome. Am apasat kill din greseala si apoi nu mi se mai deschidea google cum trebuia. Am dat un restart si acum imi apare ecranul gri fara nimic pe el. Imi apare mouse-ul pe ecran dar nu pot sa fac nimic cu el. Ce sa fac sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Herculesss a răspuns:

Du-l la reparat! Trebuie sa ai un antivirus decent sa nu se mai intample, incearca AVG, dar poate ti s-a adunat is praful in el (putin probabil)