| PepsiiLemoon a întrebat:

Azi mi-am descarcat BandiCam, si am inregistrat ceva cu el. Cand am vrut sa vad ce-am inregistrat in bsplayer, imaginea era stransa intr-un colt si alb-negru. Am descarcat un videoclip, si tot asa. Gen : http://light.sunphoto.ro/photos/normal/86172463_DTKOVLK. jpg ( e captura facuta de mine pe videoclipul descarcat )
De ce-mi apare asa?:( Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Vrei sa faci captura desktop adica sa filmezi ceva din calculator, de pe net, sau vrei sa faci captura in timpul unui joc?