| romiina a întrebat:

Azi mi-am schimbat codul de la IPHONE si dupa l'am uitatstraight face ce sa fac sa'mi deblochez iphone'ul?straight face funda cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Du-te la un magazin de telefoane si zi-le ca esti prea proasta sa ai un iphone :*

| HipHop4Life a răspuns:

Sa te duci la un service Orange sau la alta firma.

| AlexMoss a răspuns:

E simplu cauta pe net tastele de resetare adica apesi pe niste taste si se reseteaza iphonu

| Nicoletarox a răspuns:

Du-te la un magazin mai sigur. P mine mau informat cand l-am cumparat.incaz del uit sa ma duc la ei

| zaqxswcdevfrbgtnhymjukilop a răspuns:

Du-te cu el la service si data aviatoare nu ii mai pune parola happy