| eugeniamihu a întrebat:

Bună, bună! Mă poate ajuta și pe mine cineva? (am 64 ani). Am instalat un Sam Broadcaster, am facut setările, m-am logat la un server, la encoders imi apare encoding-encoded. Am facut scurtătura radioului, BS Player, pe desktop, imi apare că redă melodia respectivă dar nu se aude nimic. Daca volumul in Sam, pe Desk A și B, este coborât nu se aude nimic, doar daca ridic volumul în Sam se aude fragmentul respectiv, cat a fost dat volumul sus, și pe radio. Ca un ecou, ca si cand s-ar auzi din microfon. deși microfonul în Sam este închis. Dacă deschid microfonul și vorbesc eu se aude. Dar nu se aude muzica din Sam, care rulează. Oare ce nu am setat, sau ce aș putea face? Aș vrea să emit pentru un grup f restrâns de ascultători, creatori și iubitori de poezie. Mulțumesc cu anticipație pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

La minutul 2:36 cred ca este rezolvarea problemei tale: https://www.youtube.com/watch?v=NvJ71GCaaIs

1 răspuns:
| eugeniamihu explică (pentru Ronnix):

Multumesc mult!