| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, am cumparat o pereche de microfon cu casti si am cerut vanzatorului sa se auda bine cand vb in microfon, dar se aude foarte foarte incet si am setat volumul la maxim..este vreo setare ceva?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Start/toate programele/accesorii/instrumente de sistem/restaurare sistem si se va rezolva cu sunetul, sau introdu cd-ul cu drivere si reinstaleaza sunetul.

7 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Bifeaza,,microphone boost" in setarile din panoul de control al sunetului.

Răspuns utilizator avertizat
| Dinamovistul101 explică:

Am facut o tampenie si acum nu se mai aude nici un sunet in pc, dar cand am verificat toate erau date pe maxim! Nu stiu ce dracu are ca mi-a facut niste nervi de num ai pot! :@

| Dinamovistul101 explică (pentru nutepriveste21):

Dar il am in engleza! sad

| Dinamovistul101 explică (pentru nutepriveste21):

Multumesc f mult am rezolvat cu suntetul dar microfonul tot inregistreaza f incet abia ma aud c u sonorul la maxim |! happy

| nutepriveste21 a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Start/toate programele/accesorii/instrumente de sistem/restaurare sistem si se va rezolva cu sunetul, sau introdu cd-ul cu drivere si reinstaleaza sunetul.

| Zeck_Ervin_1998 a răspuns:

Da in control panel...in sound and audio drivers...winking