| danimacai a întrebat:

Buna,cand deschid calculatorul imi apare o eroare " Windows cannod find 'C:\eeVfPZeeVfPZ\eeVfPZ.exe'. Make sure you typed the name correctly, and then try again."
Ce e asta? Am inteles ca nu gaseste nu stiu ce.exe si sa ma asigur ca am scris numele corect, dar ce e asta? ce sa fac cu el sa nu mai apara? Mersi

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul stergand complet HDD-ul. Ai un virus.

| DryIce a răspuns:

E un service (un virus) care era cu "start with windows" si tu l-ai sters sau ceva.

reinstal windows si gata.