| DexterM14 a întrebat:

Cand deschid o versiune mai noua de Google Earth 6, imi apare un chenar in care scrie ca nu se poate deschide in modul DirectX.Imi spune sa deschid in modul OpenGL sau sa incerc niste metode care imi apar in chenarul acela.Am instalat o versiune mai veche, insa nu prea sunt multumit de ea.Nu mai stiu ce versiune aveam dar era mai noua de 5.2 dar versiune mai noua nu imi merge.Am DirectX mai nou de versiunea 9.Ma puteti ajuta? Multumesc.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Instaleaza ultima versiune si nu are sa iti mai faca. Si cum sa nu iti mearga versiunea noua daca ai directx mai nou. Nu inteleg. Iti sugerez ultima versiune