| BettyKtt a întrebat:

Buna,

Am folosit o perioada de timp Google Chorme, pana cand a inceput sa faca figuri. Apoi am incercat sa il dezinstalez si nu merge.Am sters tot,numai exista nici o ramasita,insa in control panel, la sectiunea dezinstalare programe inca apare Google Chorme.Am tot incercat sa il fac sa dispara si de acolo, insa cand dau "dezinstaleaza" nu se deschide nimic.Am incerat sa il instalez iar,insa nu merge. Apar niste errori, asa ca prefer sa nu il folosesc.Dar de ce nu apare nimic cand incerc sa il dezinstalez?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Appda este un folder ascuns, pentru al vedea clic in bara de instrumente pe "instrumente"/optiuni folder/vizualizare/bifezi se afiseaza, unitatile, fisierele si folderele ascunse/ok

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Daca ai vista, win7-8,vei gasi google in c/users/appdata/local. Urmele raman si in registrii, descarca si instaleaza Full Standalone Offline Installer for Google Chrome.O aplicatie buclucasa, nu se dezinstaleaza.
http://www.askvg.com/......installer/

| BettyKtt explică (pentru Sihastrul):

In c/users am doar numele computerului + Malisa + Public, nu imi apare nicaieri appdata si localsadSi am win7.Si daca instalez google chrome nu imi merge...

| Sihastrul a răspuns (pentru BettyKtt):

Appda este un folder ascuns, pentru al vedea clic in bara de instrumente pe "instrumente"/optiuni folder/vizualizare/bifezi se afiseaza, unitatile, fisierele si folderele ascunse/ok