| SintSmekerulTpu a întrebat:

Buna cand intru pe google imi scrie certificatul de securitate a expirat si nu ma lasa sa intru nici unde doar pe google! pe facebook nu ma lasa de ce? ce am de facut funda!

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Posibil să fie de la data pe care este setat PC-ul.
Uită-te in jos, dreapta și dacă ai o dată în anul 2011, 2010 seteaz-o în 2012.
Dă click pe dată in dreapta, jos.Si dă pe Modificare Data și Ora. Dacă este în engleza o să scrie :Change Date and Time sau ceva de genu.Și o să o poți schimba.Am pățit și eu.

1 răspuns:
| DeXoR a răspuns:

Reinstalezi windowsu.