| Sabin_Dan_1995 a întrebat:

Am instalat windows xp sp3 pe un laptop si cand vreau sa intru pe orice site pe google chrome imi apare :Certificatul de securitate al site-ului a expirat!
sau Certificatul de securitate al serverului nu este încă valabil! ..si dupa asta pot sa intru pe site dar se vede ca o lista de exemplu pe facebook se vede pagina alba si e lista in jos cu acasa mesaje notificari etc...ce pot face?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Windows xp, din 8 aprilie 2014 nu mai functioneaza, deci nu-l mai poti baga ca windows. poti baga windows 7, 8.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Ai bagat flash player si direct x la placa video? Instaleaza java, flash player direct x ( 9 pentru placile video mai vechi de 2008 ) si vezi dupa cum iti merge. Daca vezi ca face tot la fel, schimba browserul. Si poate iti instalezi si adblock pentru chrome sa nu te mai streseze reclamele.