| AnaMaria654 a întrebat:

cand intru pe omegle pe laptopul meu pur si simplu nu pot sa ii vad pe cei cu camera chiar daca ei chiar o au data pe on, si o alta prietena de pe laptopul ei ii vede, da eu nici macar unu nu am vazut si nu stiu de ce la mine nu merge sa ii vad, daca ma puteti ajuta va rog frumos.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da©a nici clipurile de youtube nu-ți merg înseamnă că trebuie să instalezi sau sa actualizezi flash player-ul. Dacă poți vedea clipuri pe youtube verifică setările firewall-ului router-ului, sau setările antivirusului.Este posibil ca din cauza acestor tipuri de softuri, care îs gândite să faci ce vor ele cu calculatorul tău nu ce vrei tu, și de asta să-ți limiteze accesul la anumite funcții ale unor site-uri din motive tâpito-paranoice de cică prevenție a infecției cu malware, real complet ineficiente, dar creează mirajul userului ce nu are habar de calculatoare că e protejat împotriva malware-ului.Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai instalat Adobe Flash Player? https://get.adobe.com/flashplayer/

| SSJGohan3 a răspuns:

Doar laptopul are probleme sau toate deviceurile care is conectate la accelasi rooter? E posibil sa fie de la setarile rooter-ului e mai complicat...nu are rost sa iti explic. daca e asa ia legatura cu provideru de net