| OMGisBrainiac a întrebat:

Cand intru pe Yahoo Messenger si dau Mail imi da o eroare la care scrie Aplication Not Found si inca ceva.
Cum fac sa intru din yahoo messenger direct pe mail fara sa imi dea eroare?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Browserul setat ca implicit (programul cu care accesezi int ex: internet explorer, mozzila, opera...), nu mai exista sau nu mai functioneaza corect. incearca sa pui un altul.

2 răspunsuri:
| Adambogdan a răspuns:

Reinstalezi yahoo messenger si restartezi pc si dupa aia folosesti ccleaner

| Adambogdan a răspuns:

Reinstalezi yahoo messenger si restartezi pc si dupa aia folosesti ccleaner funa big grin?