| Soryn14 a întrebat:

Nu mai pot sa accesez mail-ul de pe plicul de la yahoo messenger.Imi apare o eroare cu o adresa foarte lunga si la sf scrie "aplication not found". Cum pot sa repar?

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Reinstaleaza programul.

| gianys75 a răspuns:

Reinstaleaza messengerul... poate ai virusi

| alle182 a răspuns:

Reinstaleaza messul happy

| Flaviuka a răspuns:

Incearca sa iti instalezi unul dintre acestea: mozilla firefox sau google chrome. si una dintre acestea sa o folosesti in loc de internet explorer. si sa dai ca unul dintre acestea sa fie your default browser, adica cu programu respectiv sa iti deschizi mail`ul de la yahoo.happy probabil internet explorer are ceva eroare.

| Deeanah a răspuns:

Te poti duce oricand pe www.yahoo.com si unde scrie "mail".