| allemyl a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe Samsung GT S5229 pentru a putea da pe difuzor sau altceva imi spune "Apasati Mentinere pentru a activa functiile apel". Intrebare este la ce se refera acel "Mentinere"?

Răspuns Câştigător
| Tibor_Blatniczki_1964 a răspuns:

Trebuie sa tii apasat butonasul dreapta sus dupa care pe ecren activezi difuzor.

3 răspunsuri:
| Freakadadisk_Asalasiha_1990 a răspuns:

Adica sa deblochezi tastatura... tii apasat pe lacatzelul ala si apoi poti activa difuzorul!

| allemyl explică (pentru Freakadadisk_Asalasiha_1990):

Nu la asta ma refeream...adica in timp de vorbesc cu cineva imi apare chestia aia cu mentinere si nu stiu la ce mentinere se refera sa apas..ca eu in timpul vorbitului nu imi pot activa nicio functie..difuzor..inregistrare convorbire etc.

| allemyl explică (pentru Tibor_Blatniczki_1964):

Mersi mult!