| paralel1000 a întrebat:

Care dintre voi stie vreun program bun pentru a editat poze.Pur si simplu mi-au iesit in cateva poze maini lungi si vreau sa le scurtez!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta pe Google "Pizap".

| DanySenpai a răspuns:

Eu folosesc Photoshop de ceva vreme dar mai mult pentru a desena cu tableta, daca ai timp sa inveti sa il folosesti este unul dintre cele mai bune programe de acest gen, daca nu cel mai bun. Poti cauta pe Youtube videoclipuri in care iti arata diferite lucruri pe care le poti face. Succes!