| simandi a întrebat:

Buna,care e mai bun Samsung Galaxy Ace 2 i8160 sau LG Optimus L7 P700 Black

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Samsungul, are dual-core (la 800 Mhz) iar LG-ul Single core la 1 Ghz (cu mai multe nuclee se misca mai bine, chiar daca are frecventa mai mica). Dar Samsung-ul are ecranul mai mic (3.8 inch) vs 4 inch LG.
Acum depinde, daca esti fata ia-l pe Ace 2, daca esti baiat si doar stai pe net si vorbesti si eventual un joculet micut i-ati LG-ul.

Specificatii complete Ace 2: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_2_i8160-4559.php
Spec complete LG: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_p700-4565.php

4 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Samsung! happy Mai multi Rami, mai multa memorie interna, camera mai buna...

| MusicFan_6770 a răspuns:

Samsung 4 ever!

| Nymeria a răspuns:

BB sunt cele mai ca lumeabig grin

| elfwarrior a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......ce%202.htm

La astea te referi?
Eu as alege LG pentru ca are un procesor si o memorie RAM mai buna => o viteza mai buna.