| ISaidHelloToMe a întrebat:

Buna!
Care este cel mai bun program de modificat poze? Zic de modificat poze adica sa pun scrisu meu si altele.
Plz rapid...

14 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Photoskape este cel mai bun program de modificat poze! Funda!

| Dash a răspuns:

Cel mai bun e PhotoShop.

| An0N1M a răspuns:

Adevarat cel mai bun si mai complex e photoshop.dar daca vrei unu mai simplu poti opta pentru. photoscape cu care e mai usor de lucrat
>

| sebywarlord a răspuns:

Photoscape este mai usor de utilizat, dar daca ai experienta in PHOTOSHOP faci poze la care photoscape nici nu poate visawinking

| lallalle a răspuns:

Potoscape happy
iar pentru background-uri si multe altele photo shop happy
funda?:*

| username_5501 a răspuns:

Pai incearca Picasa e un pic mai greu pana te prinzi in el vei gasi un program Piknik sau ceva de genu.

| Int3rzys a răspuns:

Adobe photoshop e cel mai bun? Funda

| amc a răspuns:

Photoscape.cel mai bunlove struck

| didixdsgregtrh a răspuns:

Eu iti recomand photoscape.:d. poti sa iti pui scrisul sau ce vrei!hee hee

| nom a răspuns:

Photo shop

| ღLaviღ a răspuns:

Pai intra pe picnik

| 01Bebe a răspuns:

Cel mai bun e PhotoScape.
sincer e foarte bun...il folosesc de mult timpbig grin
bafta!

| SKyleR101 a răspuns:

Unul foarte bun e PhotoShop dar e si foarte compicat dar unul pe care-l poti folosi si e bun e Picasa...

| adu_1447 a răspuns:

Unul ft complex e Photoshopu. si unu ceva mai usor e PhotoScapewinking