| Gunit a întrebat:

Buna care este cel mai tare mmorpg free sau exista vreun server privat pentru city of heroes funda

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Raspunsurile o sa varieze de la persoana la persoana, pentru ca unora le place un stil, altora le place altul. Din experienta mea de joc, eu zic ca rappelz este cel mai tare mmorpg free.
Alte jocuri ce mi s-au mai parut faine: 2 moons, 9 dragons, shaiya, cabal, archlord, metin 2
Printre jocurile care nu m-au prea atras este perfect world, probabil nu ma atragea deoarece ma jucam rappelz in perioada aceea, silkroad, m-am indepartat de acest joc din cauza supraaglomerarii de pe servere, practic nu puteam intra pe ele de cat erau de incarcate de boti s. a., iar cand intram aveam un lagg colosal.
Acuma joc allods, si mi se pare un joc fainut si asta
Cel mai tare joc mmorpg text-based este dark swords.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WOW cel mai smecher din lume mmorpg

| alysefu a răspuns:

Salut! se spune ca cel mai tare mmorpg este World Of Warcraft insa eu nu l-am jucat, momentan joc Metin2.RO mi se pare destul de cool si il joc de aproape 2 ani. happy

| cipi200 a răspuns:

Sal. hai sa-ți fac o lista dar eu zic ca toți care au răspuns nu au răspuns corect în primul rând eu voi pune și jocuri SPORT nu numai BATTLE STORY iti fac lista : FreeStyle Street Basketball, Project Powder, Golf Town, Snow Bound, Metin2, WoW, APB Reloaded Online, 4story (nu e prea cine stie ce) Star Wars The Old Republic (cel mai tare)