| Pissicuts a întrebat:

care ma ajuta cu ceva? Explicati-mi cum se blocheaza o persoana pe o pagina de facebook? Repet pagina de facebook, nu profil. Primul raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Eli2000 a răspuns:

Te duci la pagina de facebook( da, am inteles ca este PAGINA), te duci la butonul pe care scrie EDIT PAGE (dreapta, sus), apoi apesi pe MANAGE PERMISSIONS, si jos iti va aparea 'Moderation Blocklist'; in acel chenar scrii numele persoanei pe care vrei sa o blochezi! Funda?