| coconycol a întrebat:

care ma puteti ajuta si pe mine? eu am un telefon lg kp500 cookie si as vrea si eu aplicatia aceea cu pisica tomcat talking dar nu stiu de pe ce site sa o downloadez si cum sa o instalez pe telefon si mai ales daca pe telefonul meu merge asa ceva. daca nu, poate imi dati si mie niste aplicatii in genul ala care merg pe telefonul meu. va multumesc

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Pe kp500 nu prea merge nimic laughing nu e android ios nimic ia jocuri java dar is najpa