| cooldreams a întrebat:

Care sunt cele mai bune scoli de IT din Bucuresti (ma intereseaza raportul calitate/pret)?
Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Universitatea din Bucuresti probabil, facultatea de informatica cel mai probabil

| Osneros a răspuns:

Ce raport calitate-preț vrei când cea mai scumpă costă 5000 de lei anual?

| XYZ02 a răspuns:

Cred ca mai degraba vei gasi un raspuns pe Reddit /r/Romania(pe TPU avem avocati, pe Reddit programatori laughing ).
Totusi, am auzit(tot pe Reddit), ca ar exista cel putin o scoala buna pentru programare, dar nu as putea sa o numesc.