| anonim_4396 a întrebat:

Castile obisnuite pentru mp3 pot fi folosite si in mufa unui telefon Android, chiar daca nu sunt potrivite firmei telefonului?

5 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Da pot fi folosite si pentru asa ceva deoarece telefoanele android au un conector audio/video de 3.5 mm care i se mai spune si universal si este facut special de cei de la android pentru casi plus ca acum se gasesc castile cu jack de conectare de 3, 5 mm foarte multe si foarte iaftine happy

| comansorin a răspuns:

Fundita? happy

| Cedry2k1995 a răspuns:

Da se pot folosi. numai ca depinde de mufahappy poate fi 3.5mm. si 2.5mm alea de 3.5 mm au 3 cercuri pe mufa si alea de 2.5mm au doua cercuri pe mufa.batting eyelashes fundita?batting eyelashes:X

| danielmd a răspuns:

Da pot fi folosite si la telefon Android.

| KnZ3 a răspuns:

Daca mufa este la fel vor merge.