| anonim_4396 a întrebat:

Buna, caut o aplicatie sau un site...ca google translate dar care sa traduca bine, adica la google translate uneori nu traduce bine(mai mereu) si gen nu prea imi e de folos google translate, asa ca vreau o aplicatie asemanatoare dar sa traduca bine. Dau funda pentru cea mai buna aplicatie...sau site!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poți încerca de exemplu Bing Translator. Eu asta foloseam mai demult. Baftawinking!

| RainmakerX a răspuns:

Daca vrei sa traduci orice alta limba care nu este engleza atunci seteaza google translate sa traduca din engleza in limba respectiva intrucat traduce mai bine.

De exemplu google translate din romana in franceza este mult mai slab decat cel din engleza in franceza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gasesti aplicatie mai buna, in schimb google translate traduce bine Cuvintele dar nu propozitiile, in special alea lungi. Daca stii sa formulezi u propozitiile atunci e super de folos pentru cuvinte necunoscute.