| Albinutaaa a întrebat:

Buna,caut o tableta noua sau la mana a doua:serioux,Apple,samsug,blackbarry, Toshiba sau Dell care sa coste maxim 350-400 lei. daca este la mana a doua sa nu fie ciobita si sa nu aiba multe zgarieturi si preferabil daca se poate sa fie cu garantie si in cluj napoca-doar daca e la mana a doua.va multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti urez succes.Cauta.

| thealchemist a răspuns:

In general tabletele nu se iau la mina a doua.
la 400 lei nu poti cumpara decit cele mai proaste, care nu merita sa le iei indiferent de pret.
tot ce poti face e sa urmaresti tabletele "resigilate" la eMAG sa vezi daca se incadreaza ceva in raza ta de pret, dar ca regula iti recomand sa nu te bazezi pe o tableta care a costat sub 600 lei.

| iLike25 a răspuns:

Buna, la acest pret o tableta noua nu cred ca o sa gasesti.

Daca te intereseaza, poti gasi aici o oferta a magazinului iLike IT:

http://www.okazii.ro/......a121787041

| Alessia26 a răspuns:

Buna, nu cred ca o sa gasesti o tableta de care vrei uh la banii astia, iar Apple nu face tablete din cate stiu numai Ipad-uri si altele... dar poti sa-ti iei o tableta Evolio model Evotab 3 si la pret bun 397 de lei sau o E-Boda la 600 de lei.