| Surugiu_Carol_1995 a întrebat:

Caut un monitor in jur de 2000 de lei cu display de sticla, in mare parte pentru editare foto-video. Recomandari?

2 răspunsuri:
| Arefino a răspuns:

Iti trebuie un monitor cu 120hz si 20inchi+. Cele mai bune firme sunt Samsung, Benq si LG in acest domeniu

| XYZ02 a răspuns (pentru Arefino):

Nu sunt in domeniu, dar sunt destul de sigur ca nu ai nevoie de Refresh Rate pentru editare foto-video, mai ales ca majoritatea monitoarelor cu Refresh Rate ridicat sunt pe panou TN.
Cel mai bine pune intrebarea aceasta pe grupul F64 pe Facebook.