| deny_3888 a întrebat:

Ce aplicatii pot sa pun pe un telefon LG GS290 Cookie Fresh? Sh de unde pot sa le descarc? MS anticipat big grin

2 răspunsuri:
| dragonul96 a răspuns:

Buna. Am si eu acest telefon si mi-am pus orice aplicatie, dar sa fie in format jar, cum sunt si jocurile desigur, iar daca vrei sa ai teme pe telefon iti spun ca nu merge am gasit special pentru telefonul acesta, dar nu merg teme pe acest model de telefon. sper ca te-am ajutat. love struck

| BubbleShoot a răspuns:

Pai de pe mobile9.ro.si eu am tot asa sau cauta pe google aplicatii pentru LG cookie fresh...dar sa stii ca nu prea sunt
Ș*