| GabiD a întrebat:

Ce e cu dropbox?
Funda+multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Dropbox e un mediu de stocare online care iti ofera un anumit spatiu de stocare pe care il poti extinde ulterior cumparand mai multi gb, dar iti trebuie cont si eu recomand google drive, poti downloada aplicatia din play store, o recomand pentru ca iti ofera 15 gb gratis, suficient pentru poze, videoclipuri, muzica, documente, etc. si in plus te conectezi la ea cu contul google, pe care orice utilizator de android il are

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E un site unde iti poti pune pozele ca sa nu le mai salvezi in telefon sa ocupe memoria aiurea

| GabiD explică (pentru whatevernvm):

Deci daca le pun pe drop si le eterg din telefon ele raman in drop? Le pot aduce inapou? cum?

| whatevernvm a răspuns (pentru GabiD):

Aman pe dropbox, le poti salva dupa ce te loghezi daca le=ai sters si sunt salvate in drop. le poti vedea si de pe alt telefon daca ai contul

| whatevernvm a răspuns (pentru whatevernvm):

Raman *

| albonifiras06 a răspuns:

Drophbox este o aplicatie pe care poti sa downloadezi fisiere de pe chestii de genu'yahoo mail

| EusebiuR a răspuns:

DropBox iti da cativa gb gratis in care poti pune poze si cred ca si muzica dar care nu le salvezi in Pc/mobil ci ele raman pe site(cred)

| GeorgeTulcea a răspuns:

Pai, trimiti poze de pe telefon pe mail, sau alt telefon, apoi, cand intri pe contul de drop box de pe un alt telefon, iti transferi toate pozele in acel telefon. ca sa nu le pierzi.