| thelowe a întrebat:

Ce imi puteti spune (cei care aveti) despre Motorola DEFY? cum face pozele,muzica cum se aude, cum merge pe internet? poti viziona filme? E rezistent la cazaturi?

6 răspunsuri:
| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

E praf telefonul l-am avut. si m-a sunat cineva si era pe masa telefonul si cum o vibrat mi-a cazut de pe masa si mii s-a dus touchul ..filme poti vedea da naspa: -(( netu merge praf pe el IN FINAL TELU II NASHPA RAU :-(! FUNDAbig grin?!

| thelowe explică (pentru Danutz-ionutz_Dan_1993):

Vorbesti serios? pe net scria ca e foarte rezistent

| unknownn a răspuns (pentru thelowe):

Telefonul da, dar nu si display-ul, de fapt aproape toate telefoanele cu touch-screen au display-ul sensibil.

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns (pentru thelowe):

Pai orice tigan isi lauda calul rolling on the floor)). oh go on nu-i asa minunat telu

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns (pentru thelowe):

E PRAFF... eu l-am avut apoi noh tu stii

| ChoGath a răspuns (pentru thelowe):

E rezistent la praf si apa nu si la socuri