| NewFolder a întrebat:

ce jocuri va jucati online?
si ce jocuri se pot juca online?
ex:cs, call of duty 4...etc
mersi...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TimeShift, Crysis... happy
Dar trebuie să cumperi jocurile ca să le poți juca online. TimeShift - 100 lei, Crysis - 150 lei.

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Si NFS (Need for Speed) dar trebuie sa ai cd-key-ul original ca sa te poti juca online (ex: nfs underground 2, most wanted, carbon etc.)

| yuli10 a răspuns:

Warcraft 3, world of warcraft.

| adrianhasde a răspuns:

Mu online, Nfs series, CS, Unreal Tournament, GTA, Prototype, Far Cry..etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe www.ejocuri.ro, poate găsești ceva care să-ți placă.
Pa, pa.

| elisheba a răspuns:

Eu joc neopets. ( da, stiu ca e pentru copii :p)
http://www.neopets.com/userlookup.phtml?user=coacaz

| pitestinet a răspuns:

World of Warcraft 3.3.5a pe http://wow.icegaming.eu.Cea mai buna experienta in materie de servere private de wow.