| Aaanon a întrebat:

Ce laptop ati recomanda pentru un student la medicina, care îl folosește doar in scop educativ, adica pentru descărcarea atlaselor si cărților, vizualizarea diferitelor imagini. Sa nu fie prea scump totusi, dar in acelasi timp ceva bun, care sa nu se blocheze repede, pentru ca am unul care imi face probleme de genul asta si nu il pot folosi... bugetul ar fi pana in 2000 de lei. Va multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raducons a răspuns:

Orice laptop merge, care iti place cum arata, mergi la magazin si alegi unul care se incadreaza ca pret in dorintele tale.