| ☆ Danny☆ a întrebat:

Ce nume as putea sa pun la messenger unei fete? O cheama Madalina. Dati_mi si mie va rog nume (ex:Scumpik Mady, Mada Mik ma rog si altele etc...) Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Madutzaa, Printzesa mica, Little mady, ZuzZa mik, Mady sweet

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pysykutzza.madalnutzza@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

¯°˜°¤•„_…brunetzzzic cu okyshory capruy…_„•¤°˜°¯ [asta daca e asalaughing].°•.m@dutzzza.•°.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallythe.mady ( mie imi place asta happy si sfat cacaturi cu dulcik scumpic etc sunt de cocalari :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madutzza scumpic

| silver19 a răspuns:

Mada_fitza laughing glumeam da asa am eu un id in lista (asemanator) madutza_sweet... nu prea ma pricep da suna bine happy

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

MadiSh`, MadutZyy`, Mady`love struck, MadaFlixi, MadaFlici.:

| mihhyroxyy a răspuns:

Incearca:mady_madutzza.ta

| lorenaalexandra a răspuns:

Maddyy

| lorenaalexandra a răspuns:

Dulce MaDDy, Sweety MaDy, Frumujik MaDy, ZuZzA MaDy, ZuZulik Madutza, ZuZu cu "Z" mare, MaDuttza, Scumpik Madalina... sh cam atat sper ca te'am ajutat :*

| Bibbi_3209 a răspuns:

-->Mădă
==>Măd
Nu sunt cine ştie ce:-s

| lola_7056 a răspuns:

Pai ai putea sai pui Mada :X,sau Madiiiblushing, sau
Madalinutzsa` Printesyta, sau Maduu` te pisa`n frezaa`tongue cam atat nu prea mai stiu`tongue

| laura_2247 a răspuns:

Buna!:X ce nume as putea pune la mess.nu de fata.ma cheama laura. va rog help me va pup si mersi mult

| Mirunikaaa a răspuns:

MaDuxX, zZhe bEsSt mAdY, YoP mAdU, bEsSk eU mAdU, sau cel mai simplu MaDaLiNaaa