| VORTEX a întrebat:

Buna ce parere aveti despre Sony Ericsson c902? costa 500 lei ce credeti isi merita bani? Vreau pareri referitoare la dotarile pe care le are si daca in general este un telefon bun si de calitate.Multumesc anticipat.
http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-C902-Lusci ous-Red.html un link cu telul.

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Adrian,te sfatuiesc sa achizitionezi telefonul daca iti placehappy.Vad ca are camera de 5 megapixeli,arata imaginile clar, ca aspect e foarte frumos, are si mp3 si bluetooth. Daca o sa ti-l iei eu iti doresc sa il stapanesti sanatos si iubit!