| maryus1908 a întrebat:

detin un sony ericsson elm (j10i2) dati si voi niste pareri! http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-Elm-Metal- Black.html

Răspuns Câştigător
| corinutza43 a răspuns:

Frumos telefonul imi place daca si functioneaza bine e bun:X... funda pls?:X

1 răspuns:
| DoctorLove a răspuns:

Am avut unul si am fost foarte multumit de el. Are tot ce-ti poti dori de la un telefon mediu. Wi-fi, camera de 5mp, blitz si merg foarte multe aplicatii pe el.
M-a deranjat calitatea plasticului din care este facut si faptul ca desi scrie pe cutie ca este rezistent la apa. de fapt nu este. (asa l-am si stricat, scapandu-l in apa)
Dar per total am fost foarte multumit!