| Isabellblablabla a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia e71? Este bun, merita cumparat? Face poze bune? Si app, cam cat costa prin magazine [nu pretul la abonament, ci cel "la liber" ma intereseaza :]. Multumesc! >big grin

3 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Buna.
Pfoai nu da bani pe el ca degeaba dai. Nu e prea bun. Eu mai bine mi-as lua cu touch screen. De fapt am un Nokia 5230. Si e foarte bun. Are camera de 2 megapixeli, dar dupa mine camera la cum face poze eu cred ca e mai mare. E foarte bun tongue. L-au scapat o data niste prietene cu ecranu in jos si are doar o mica zgarietura. Datorita marginii alea care este iesina mai sus, daca il scapi ecranul nu se crapa.
Parerea nea este sa iti iei alt ceva mai bun nu Nokia e71!
Sper ca te-am ajutat tongue Funda? big grin Merci >big grin

| 21ACCESS a răspuns:

Nu cred ca e potrivit sa-ti iei acest telefon pentru poze si aplicatii. asta e telefon bussiness. si pe de-asupra costa si 10 mil la liber. de banii astea iti iei iphone la mana a doua sau alte telefoane care sunt mult mai bune la capitolul asta: foto si aplicatii. bafta! (funda?)

| Asyul95 a răspuns:

Taceti odata prostilor, ba da este foarte bun de calitate buna si eu am si l-am luat cu 13 mil.