| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy mini 2 GT-S 6500? Mi l-am cumparat dar are mai multe aplicatii legate de internet! Stiti anumite "smecherii" la el? Cum sa folosesc gps-ul verbal si altele? Cum pot descarca cat mai simplu IGO acesta? Daca il descarc de pe calculator in cardul de memorie si dupa aceea il instalez in telefon? Care e rezolutia potrvita?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Rezolutai potrivita pentru gps e 320*480 sau HVGA. Igo teoretic se plateste, dar nu e greu de instalat...cum vrei tu laughing.
Ce intelegi prin smecherii.