| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Ce sa imi iau un samsung s8300 sau un blackberry curve 8520? Adica care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| gabontzvl a răspuns:

Pai acum depinde ce te intereseaza pe tine! Per total as inclina spre BlackBerry pentru ca este un pic mai inteligent. Minusurile curve`ului ar fi camera care are doar 2 MP in comparatie cu samsungul care are 8. Cum am zis mai sus depinde pentru ce iti doresti tu acel telefon. Daca vrei telefon bun alege curve, daca vrei fite alege Samsung. Parerea mea big grin

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ia-ti curvelaughing

| Daneiulian a răspuns:

Eu zic BlackBerry e mai bun ca este cu querti si e android. funda?

| white_2190 a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung s8300 este un telefon foarte bun, l-a avut o prietenahappy plus ca eu nu sunt fan BlackBerry